راهبند درتبریز

راهبند در تبریز یا راهبند تبریز تجهیزات برقی هستند که متشکل از یک دستگاه کابین فلزی ، یک عدد بوم و الکتروموتور گیربکس می باشند.این تجهیز با ساختاری بسیار ساده کارایی بسیاربالایی در کنترل تردد وسائل نقلیه در ورودی معابر را دارا می باشد

معمولا در ورودی سازمان ها و مجتمع های مسکونی از دستگاه راهبند جهت کنترل تردد ماشین های و وسایل نقلیه استفاده میشود تا ضمن بررسی ورود و خروج آنها در صورت لزوم اجازه ورود نیز داده نشود.این امر مستلزم شرایط بسیار خاصی می باشد.

ساخت راهبند در تبریز از اصول بسیار خاصی تبعیت می نماید که از آن جمله میتوان به مقاومت بدنه ، نوع موتور و گیربکس ، شرایط جوی و … اشاره داشت.هرچند پارامترهای زیادی در این امز دخیل هستند اما تکنولوژی تولید راهبند در تبریز توسط تولید کننده راهبند در تبریز بسیار خاص می باشد.

انواع راهبند

در دسته بندی راهبندها میتوان به موارد ذیل اشاره کرد :

۲-راهبند ۹۰ درجه ای خم شونده

۱- راهبند اهرمی

۳-راهبند زنجیری

۴- راهبند مسدود کننده جاده

۵ – راهبند ستونی

ساخت راهبند در تبریز

مجموعه شهر تولید کننده و سازنده انواع راهبند در تبریز ساخت و تولید راهبند در تبریز با بهترین کیفیت و براساس نیاز مشتری طراحی سیتم های فرمان دهنده به راهبند از جمله ریموت کنترل ، کارتی ، اتوماتیک پارکینگ هوشمند و….
ساخت انواع راهبند براساس میزان تردد به صورت سه فاز یا تکفاز ساخت راهبند با استفاده از اینورتر در جهت عدم ضربه زدن های احتمالی بوم با کارکرد بسیار نرم برای محل های حساس و آب و هوایی خاص و بادی طراحی میشوند.قیمت ارزان راهبند های ساخته شده ما در مقایسه با نمونه های مشابه خارجی و با لحاظ کیفیت بسیار بالای آنها برگ برنده مجموعه شهر می باشد.

راهبندهای سه فاز در محل های با تردد بالا بهترین کارایی را دارا می باشند و نسبت به نمونه های خارجی که اصلا راهبند سه فاز ندارند بسیار مایه ی مباهات خواهد بود.بهره گیری از بهترین الکتروموتور حال حاضر خاورمیانه یعنی شرکت موتوژن از دیگر مزایای راهبندهای شرکت مجموعه شهر در منطقه شمالغرب می باشد.