جک بازویی پارکینگ در تبریز

جک بازویی پارکینگ تبریز که با عنوان جک بازویی تبریز و یا جک بازویی دولنگه در تبریز شناخته میشود جز اصلی ترین خانواده درب های اتوماتیک می باشند.تجهیزات الکترومکانیکی که همانطور که از نامشان پیداست از نیروی مکانیک و برق بهره مند میشوند.

جک بازویی پارکینگ تبریز امروزه اکثرا درب های لولایی را ساپورت میکند و ویژگی خاص آن در باز یا بسته نمودن درب های لولایی می باشد.این تجهیزات تشکیل شده از الکتروموتور گیربکس هایی می باشد که به راحتی با نیروی برق شروع به حرکت می نمایند.

اختراع جک های بازویی این را نشان میدهد که خانواده درب های اتوماتیک تمامی مدل از درب های ساپورت می نماید و این طور نبوده که فقط به درب های کرکره ای یا کشویی اهمیت بدهند.

انواع جک بازویی پارکینگ

جک های بازویی پارکینگ براساس برخی پارامترها دسته بندی های خاص خود را دارند که در ذیل به مواردی چند اشاره می نماییم :

جک پارکینگ الکترومکانیکی :

این تجهیزات اصولا برای درب های با وزن کم و تردد کمتر استفاده می شود . ایمنی این نوع از جک ها مورد تایید می باشد و در مقابل تنش های خارجی بسیار مقاوم می باشند. این نوع از تجهیزات توسط یک الکتروموتور کوچکی که متصل به گیربکس مخصوصی می باشد موجبات حرکت میله مارودن را فراهم می سازد.

جک پارکینگ الکتروهیدرولیک :

از این مدل جک بازویی برای درب های با وزن و تردد بالا استفاده می شود . این نوع از جک ها بعلت ساختار خاص خود دارای استهلاک بسیارکمی هستند. استفاده از این نوع جک های بازویی در درب های صنعتی معمولا استفاده می باشد.

از مطرح ترین برندهای جک های بازویی می توان به : BFT بی اف تی ایتالیا ، PROTECO پروتکو ایتالیا ، SOMMER زومر آلمان ، FADINI فادینی ایتالیا ، FACC فک ایتالیا ، V2 وی تو کالیپسو ایتالیا و حتی برخی برندهای ایران خوب مانند جک بازویی سیماران simaran ، جک یال yaal ، جک suzuki سوزوکی و… اشاره داشت.